PrimeConcert

Gamybos paslaugos

01

Gamybos valdymas

Ne vienerius metus mūsų komandos nariai teikia gamybos paslaugas savo klientams. Padėsime jums pasirinkti tinkamą atlikėją, kartu su jumis sudarysime planą ir užtikrinsime, kad jo būtų laikomasi. Mūsų renginių bei koncertų organizavimo komanda gali patenkinti visus jūsų poreikius – nuo gamybos darbo, garso nuomos, scenos ir apšvietimo, elektros poreikių, dizaino, logistikos ir dar daugiau!

02

GARSO SISTEMOS NUOMA

Daugiau nei 20 metų, dirbdami su patikimiausiomis kompanijomis, teikiame garso sistemų nuomos paslaugas įvariems renginiams: nuo didelių miesto švenčių, privačių įmonių vakarėlių iki itin didelių užsienio atlikėjų koncertų.

03

SCENOS ĮRANGOS NUOMA

Galimi įvariausi sprendimai: nuo kelių stovų iki pačių didžiausių sprendimų

04

SCENOS APŠVIETIMO NUOMA

Mūsų apšvietimo specialistai gali sukurti ir tai. Mūsų nuomojamos sistemos gali būti nuo pačių paprasčiausių apšvietimo sprendimų iki unikaliausių sprendimų teatrams ar koncertams.

05

„BACKLINE“ NUOMA

Turime įvariausių sprendimų Jūsų renginiui.

06

VAIZDINGO FONO NUOMA

Kartu su mūsų partneriais galime įgyvendinti jūsų inscenizacijos dizainą. Daugiau nei 20 metų specializuojamės teikti klientams pritaikytus fonus ir iškabas. Kreipkitės, pateikite savo idėjas, dizainus ir svajones ir mes padėsime jas įgyvendinti.