PrimeConcert

„ANYANYA ir draugai” – VDU Botanikos sode, Kaune

2023-07-28 19:00
2023-07-28 21:00
VDU Botanikos sodas, Kaunas
nuo 29.90€

Durys atidaromos: 18:00

Renginio trukmė: 1:30

Pertrauka: ne

Amžiaus cenzas: nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vaikai įleidžiami nemokamai: Iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje. Neįgaliųjų vietas prašome rinktis sektoriuje NEĮGALIŲJŲ VIETOS (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą).

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo.

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Bilietus perparduoti GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!!! Organizatorius sužinojęs apie tokį faktą turi teisę vienašališkai, be atskiro perspėjimo panaikinti perparduodamo bilieto galiojimą!

Nepakartojamas vakaras po vasaros dangumi, VDU Botanikos sode Kaune, kartu su Lietuvos balso 10 sezono nugalėtoju Anyanya.

Gimęs Nigerijoje, tačiau visa gyvenimą Ukrainoje gyvenęs atlikėjas, dėl karo buvo priverstas bėgti į Lietuvą. Ši šalis tapo pirmoji, kurioje po visų išgyvenimų jis savo ramybę ir drąsą ir vėl atrado muzikoje.  Jo atsidavimą scenai ir klausytojams, Lietuvos balso projekto metu pamatė ir pajautė visa Lietuva. Jo vokalu žavėjosi didžiausi muzikos profesionalai, o didžiulė meilė tam, ką jis daro scenoje palietė visus, jį išrinkusius geriausiu šių metų balsu šalyje.

Anyanya atliekami kūriniai scenoje paliečia kiekvieną klausytoją. Jo pasirodymai, sugriauna visus įsitikimus ir įrodo, kad muzikos negali riboti nei sienos, nei kultūra, nei kalba. Liepos 28 dieną, 19 valandą, jis scenoje ir vėl susitiks su visais, norinčiais pasidalinti meile muzikai. Išskirtinis atlikėjo vokalas, gyvo garso grupė, kviestinės žvaigždės, negirdėtos premjeros ir žymiausi pasaulio kūriniai, kurie net pasibaigus vakarui dar ilgai skambės kiekvieno klausytojo lūpose – nepaprastas vakaras, kurį kartu su draugais sukurs talentingas ir visos Lietuvos jau pamiltas atlikėjas Anyanya.