PrimeConcert

„SISTERS ON WIRE” – VDU Botanikos sode, Kaune

2023-07-27 19:00
2023-07-27 21:00
VDU Botanikos sodas, Kaunas
nuo 29.90€

Kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios.

Durys atidaromos: 18:00

Renginio trukmė: 1:30

Pertrauka: ne

Amžiaus cenzas: nėra

Nuolaidos: Netaikomis

Vaikai įleidžiami nemokamai: Iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje.

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo.

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą! Bilietus perparduoti griežtai draudžiama. Organizatorius, sužinojęs apie tokį faktą - turi teisę vienašališkai, be atskiro perspėjimo - panaikinti bilieto galiojimą.

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

„Sisters On Wire“ kauniečius kviečia į Botanikos sodą: „Vasarą geriausi koncertai vyksta po atviru dangumi“

Įpusėjus vasarai nuostabia aplinka bei atmosfera išsiskiriančiame VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) suskambės daugelio kauniečių itin mėgstamos grupės „Sisters On Wire“ dainos. Populiariosios grupės atstovai sako, jog vasarą geriausi koncertai vyksta po atviru dangumi, tad liepos 27 dieną, ketvirtadienį, kviečia susitikti ir įsitikinti tuo gyvai – dainuojant bei šokant kartu.

Programoje – intriguojančios naujienos

Pirmąjį šios vasaros koncertą birželį Vilniuje surengusi grupė džiaugiasi, jog kruopščiai ruošta programa įtraukė tiek ištikimus „Sisters On Wire“ gerbėjus, tiek naujai grupės muziką atrandančius klausytojus.

„Juokaujame, jog „Sisters On Wire“ su savimi visada atsineša saulę, tad pirmojo koncerto Vilniuje metu oras buvo tiesiog pasakiškas. Mums šis koncertas praskriejo žaibiškai – daug dainavome kartu su publika, daug šokome ir labiau už viską norėjome sustabdyti akimirką. Šią atmosferą nekantraujame patirti ir Kaune – žaviajame VDU Botanikos sode. Koncertai Kaune visuomet būna labai ypatingi. Kiekvieną kartą esame nustebinti, kiek daug klausytojų turime šiame mieste“, – sakė grupės narė Ieva Ščerbinskaitė.

Nors visos vakaro programos grupė klausytojams neatskleidžia, paskutinįjį liepos ketvirtadienį VDU Botanikos sode skambės tiek visiems puikiai pažįstamos „Sisters On Wire“ dainos, tiek ir nauji, dar niekur negirdėti kūriniai.

Grupė intriguoja, jog paruošė ir vienos savo itin mėgstamos dainos perdainuotą – cover – versiją.

Sužavėjo vieta

Klausyti tokių hitų kaip „Mėlyna Mėlyna“, „Taip jau gavosi“, „Paleisk mane“, „Ten esi tu“ ir daugelio kitų grupė „Sisters On Wire“ kvies atviroje ir itin žalioje erdvėje.

„Ilgą laiką gyvenau Kaune, taip pat čia gyvena ir mano šeima, todėl koncertai savame mieste man yra itin laukiami. Kai sužinojau, kad koncertuosime VDU Botanikos sode, nusijuokiau pagalvojus, kad mano teta su šeimyna iki koncerto vietos galės ateiti pėsčiomis“, – sakė I. Ščerbinskaitė.

Išskirtinė aplinka laukti koncerto su ypatingu nekantrumu motyvuoja visą „Sisters On Wire“ ketvertą. Grupė pažada, jog susitikimas Kaune klausytojams turėtų atnešti geriausią koncertinę emociją.

„Visuomet stengiamės išbandyti naujas erdves, o vasarą geriausi koncertai vyksta po atviru dangumi! VDU Botanikos sode grosime pirmą kartą, todėl labai nekantraujame išbandyti šią vietą. Tikimės gero oro, kad klausytojai galėtų pajusti vasariškos gamtos ir „Sisters On Wire“ muzikos derinį“, – šypsosi grupės narys Oleg Jerochin.

Dešimtys milijonų perklausų

Nuo 2014 metų gyvuojanti grupė jau seniai yra subūrusi plačią klausytojų auditoriją, o jų arsenale – ne vienas hitas, surinkęs milijonus perklausų įvairiose internetinėse platformose.

Svajingų gitaros garsų, gaivaus vokalo ir vasariškų ritmų pripildyta grupės muzika tarsi įsupa ir leidžia prisiminti pačias nuostabiausias akimirkas. Kruopščiai suplanuota scenografija, šviesų ir garso efektai, emocijų kupinas repertuaras laukia jau liepos 27 dieną, ketvirtadienį, 19 val. adresu Ž. E. Žilibero g. 6 įsikūrusiame VDU Botanikos sode.

Renginį organizuoja „Prime concert“, UAB.