PrimeConcert

„CINEMA SOUNDS TOUR” – MARTYNAS LEVICKIS SU „MIKROORKÉSTRA“

2023-12-16 18:00
2023-12-16 20:30
Klaipėda
nuo 29.50€
2023-12-17 18:00
2023-12-17 20:30
Šiauliai
nuo 24.90€
2023-12-18 19:00
2023-12-18 21:30
Kaunas
nuo 29.50€
2023-12-19 19:00
2023-12-19 21:30
Vilnius
nuo 29.50€

Durys atidaromos: 18:00

Renginio trukmė: 2:30h.

Pertrauka: Taip, 20min.

Amžiaus cenzas: nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vaikai įleidžiami nemokamai: Iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje.

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo.

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Gruodį šalies arenose – Martyno Levickio koncertinis turas „Cinema Sounds Tour“

 

Vienas garsiausių šalies instrumentalistų, akordeono virtuozas Martynas Levickis metų pabaigoje surengs koncertinį turą „Cinema Sounds Tour“ didžiosiose šalies arenose. Kartu su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“ talentingasis muzikantas pristatys ypatingą programą, kurioje skambės muzika iš garsiausių Holivudo filmų ir ne tik. Koncertai vyks: gruodžio 16 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 17 d. – Šiaulių arenoje, gruodžio 18 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 19 d. – Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

 

James Bond Skyfall – https://www.youtube.com/watch?v=s5pQJTja9e0

 

Užburianti kino filmų programa „Cinema“ nukels žiūrovus į niekada nemiegantį Holivudą, kur romantiką lydi drama, o tragediją – veiksmas, kur kiekvienas kūrinys prilygsta įtempto siužeto trileriui, apgobtas netikėtumų ir gero vakarėlio skraiste. Girdėsime muziką iš tokių visiems puikiai žinomų filmų kaip „Karibų piratai“, „Misija neįmanoma“, „Gladiatorius“, „Krikštatėvis“, „Sostų karai“, „Bulvarinis skaitalas“, „Rožinė pantera“ ir daugybės kitų. Unikalumo projektui suteikia tai, jog visi kūriniai yra aranžuoti akordeonui ir kameriniam orkestrui, kas suteikia naujų spalvų cinematiniam kino skambesiui. Be abejo, ryškiausių filmų muzikos perlų kolekciją papildys ir populiariosios klasikos kūriniai bei netikėtos staigmenos.

Godfather – https://www.youtube.com/watch?v=jlan0adFQC0

Jaunas, veržlus ir beprotiškai talentingas. Šiandien Martynas Levickis yra vienas geidžiamiausių akordeonistų pasaulyje, pelnęs daugiau kaip 30 tarptautinių apdovanojimų. Jis grojo su BBC koncertiniu, Birmingemo miesto simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, NDR radijo filharmonijos ir kitais pasaulinio garso orkestrais, koncertavo „Royal Albert Hall“, „Royal Festival Hall“, „Wigmor Hall“, Seulo menų centre ir kitose žymiose koncertų salėse. Akordeono ambasadoriumi tituluojamas Martynas yra dalyvavęs Drezdeno, Tiuringijos, Edinburgo, Šlėzvigo – Holšteino, Utrechto ir kituose klasikinės bei džiazo muzikos festivaliuose, o šiemet prestižiniuose „OPUS KLASSIK 2023″ muzikos apdovanojimuose išrinktas „Metų instrumentalistu“.

Visą šį sezoną Martynas Levickis intensyviai koncertuoja tik užsienyje, tad gruodį vyksiantys „Cinema Sounds Tour“ koncertai yra unikali galimybė išvysti ir išgirsti akordeono virtuozą gimtojoje Lietuvoje.

Koncertai vyks:

Gruodžio 16 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje

Gruodžio 17 d. – Šiaulių arenoje

Gruodžio 18 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje

Gruodžio 19 d. – Vilniaus koncertų salėje „Compensa“

 

Renginį organizuoja: „Prime concert“, UAB

Bilietai – naujoje bilietų platinimo platformoje www.medusa.lt