PrimeConcert

STASIO POVILAIČIO DAINŲ REVIU – „ŠVIESKI MAN VĖL”

2024-01-26 19:00
2024-01-26 21:30
Palanga, "Palangos Koncertų salė"
2024-01-27 19:00
2024-01-27 21:30
Kaunas, "Žalgirio arena"
2024-01-28 19:00
2024-01-28 21:30
Vilnius, "Compensa koncertų salė"

Kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Durys atidaromos: 18:00

Renginio trukmė: 2:30h.

Pertrauka: Taip, 20min

Amžiaus cenzas: Netaikomas

Nuolaidos: Netaikomos

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje.

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo.

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Maestro Stasio Povilaičio dainų reviu „Švieski man vėl“

Ateinančių metų sausio 15 d. Lietuvos estrados grandui Stasiui Povilaičiui būtų sukakę 77-eri metai. Šviesaus atminimo dainininkas, kurį mylėjo ir tebemyli visa Lietuva, mus paliko jau prieš aštuonerius metus, tačiau jo dainos amžiams liko mūsų širdyse. Minint charizmatiško maestro gimtadienį ir norint šiltai prisiminti nuostabų žmogų ir didį artistą, didžiuosiuose šalies miestuose rengiami Stasio Povilaičio dainų reviu „Švieski man vėl“. Koncertai vyks – sausio 26 d. Palangos koncertų salėje, sausio 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir sausio 28 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

Švieski man vėl – https://www.youtube.com/watch?v=6P4WYYxtM2o

Pasirodymuose dalyvaus ir auksinius estrados legendos šlagerius atliks Stasio Povilaičio scenos kolegos, žinomi Lietuvos dainininkai – Inga Valinskienė, Egidijus Sipavičius, Simonas Donskovas, Povilas Meškėla, Liudas Mikalauskas, Vladas Kovaliovas, Jurga Šeduikytė, Miglė Pivoriūnaitė, Egidijus Bavikinas, solistams akompanuos Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis). Dviejų dalių muzikiniame reviu skambės visi geriausi scenos meistro kūriniai – „Kristina“, „Aidi aidi“, „Sudeginti tiltai“, „Pago pago“, „Sesilija“, „Atsisveikinimas prie jūros“, „Čigonės akys“, „Pienės pūkas“, „Tu man atleisk“, „Švieski man vėl“ ir daugybė kitų populiariausių S. Povilaičio dainų apie gyvenimo džiaugsmą, šviesą ir meilę.

Sudeginti tiltai – https://youtu.be/McanXsBnAuc?t=59

Pirmasis šio koncertinio turo renginys neatsitiktinai įvyks Palangoje. Būtent šį Lietuvos kurortą Stasys Povilaitis vadino savo gyvenimo miestu – juk čia būsimoji scenos žvaigždė žengė pirmuosius karjeros žingsnius, vėliau čia surengė begalę koncertų Vasaros estradoje, čia gyveno paskutinius gyvenimo metus ir galiausiai čia atgulė amžinojo poilsio. Simboliška, bet net paskutinis dainininko koncertas įvyko 2015 m. liepos 6 d. ant Palangos tilto ir buvo skirtas Valstybės dienai paminėti. Tad neatsitiktinai dabar modernios Palangos koncertų salės fasadą puošią Stasio Povilaičio autografas, o minint 77-tąjį maestro gimtadienį, sausio 26 d. muzikinio reviu „Švieski man vėl“ metu joje planuojamas ir artisto garbei skirtos parodos atidarymas.

Išskirtinė asmenybė, visuomet elegantiškas ir pasitempęs, tikras scenos džentelmenas – tokį Stasį Povilaitį prisimena jo bičiuliai ir gerbėjai, vadinę dainininką lietuviškuoju Franku Sinatra. Maestro diskografijoje – 20 solinių albumų, kurių paskutinis, dvigubas „Auksiniai praėjusio šimtmečio šlageriai“ pasirodė 2013 metais. Muzikantas yra sulaukęs daugybės įvertinimų ir pelnęs prestižinių apdovanojimų – ne vieną už nuopelnus lietuviškai muzikai. 1967 m. Stasys Povilaitis tapo Baltijos šalių konkurso „Liepajas Dzintars“ laureatu, 1991 m. pelnė Antano Šabaniausko premiją, 1997 m. buvo apdovanotas „Bravo“ statulėle už nuopelnus muzikai, 1997 m. atlikėjui buvo įteiktas Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio Gedimino V laipsnio ordinas, 2007 m. – Vyriausybės kultūros ir meno premija, o 2013 m. Stasys Povilaitis buvo apdovanotas medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“ ir pelnė „M.A.M.A“ premiją už gyvenimo nuopelnus.

Maestro Stasio Povilaičio dainų reviu „Švieski man vėl“ vyks:

Sausio 26 d. – Palangos koncertų salėje

Sausio 27 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje

Sausio 28 d. – Vilniaus koncertų salėje „Compensa“

Koncertinį turą organizuoja: „Prime Concert“, UAB