PrimeConcert

TANITA TIKARAM

2023-07-30 20:00
2023-07-30 22:00
VDU Botanikos sodas, Kaunas
39.90€

Durys atidaromos: 18:00

Renginio trukmė: 1:30

Pertrauka: ne

Amžiaus cenzas: nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vaikai įleidžiami nemokamai: Iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje. Neįgaliųjų vietas prašome rinktis sektoriuje NEĮGALIŲJŲ VIETOS (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą).

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo.

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Bilietus perparduoti GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!!! Organizatorius sužinojęs apie tokį faktą turi teisę vienašališkai, be atskiro perspėjimo panaikinti perparduodamo bilieto galiojimą!

Liepos 30 d. VDU Botanikos sode įvyks žymios britų dainininkės Tanitos Tikaram koncertas. Išskirtinio balso savininkė ir hito „Twist in My Sobriety” autorė bei atlikėja mūsų šalyje lankysis pirmąjį kartą, tad į koncertą kviečiami visi Tanitos gerbėjai, stebėję jos karjerą jau daugiau kaip trisdešimtmetį.

Atkreipiame visų dėmesį, kad tai nebus paprastas koncertas. Šis renginys skirtas paremti nuo karo nukentėjusius Ukrainos vaikus. Kiekvienas žiūrovas, perkantis bilietus į šį koncertą, parems nuo karo nukentėjusius Ukrainos vaikus ne mažesne nei 10 eurų suma, kuri jau yra įtraukta į bilieto kainą. Taip pat perkant bilietus yra sudaryta galimybė paaukoti ir didesnę, savo pasirinktą pinigų sumą arba koncerto metu paaukoti telefonu, banko kortele arba grynaisiais pinigais. Visos surinktos lėšos, bendradarbiaujant kartu su Ukrainos pirmosios ponios Olenos Zelenskos labdaros ir paramos fondu Ukrainos vaikams „Zelenska foundation“ bus panaudotos edukacinėms, lavinamosioms, gydomosioms ir kitoms priemonėms nupirkti.

Tanita Tikaram gimė 1969 metais Miunsteryje, Vakarų Vokietijoje, Indų-Fidžio salų kilmės britų armijos karininko Pramodo Tikaramo ir malajietės Fatimos Rohani šeimoje. Kai mergaitei sukako dvylika, šeima persikėlė į Angliją, kur Tanita pradėjo lankyti koledžą ir laisvalaikiu kurti dainas. Pirmasis būsimosios žvaigždės koncertas įvyko Londone, kai Tanitai buvo vos 17 metų ir jau netrukus talentinga kūrėja laikė rankose sutartį su „Warner Records“. Jos debiutinis albumas „Ancient Heart“ buvo išleistas 1988 m. ir sulaukė neįtikėtinos sėkmės. Net du singlai iš šio albumo – „Twist in My Sobriety“ ir „Good Tradition“ – pavergė viso pasaulio klausytojų širdis ir pelnė daugybę aukso ir platinos sertifikatų daugelyje Europos šalių.

Paskui vienas po kito sekė dar trys sėkmingi albumai – „The Sweet Keeper” (1990), „Everybody’s Angel’” (1991) and „Eleven Kinds of Loneliness” (1992), o tada įvyko pauzė, kurios gyvybiškai reikėjo. 1995 m. išleistas „Lovers In The City“ vėl grąžino dainininkę į muzikos Olimpą, sulaukęs puikių klausytojų ir kritikų vertinimų. 1998 m. išleistas „The Cappuccino Songs“ kritikų buvo giriamas už sudėtingumą, o 2005 m. pasirodęs džiazo kupinas „Sentimental“ vertinamas kaip „prarasta klasika“. Per pastarąjį dešimtmetį dainininkė išleido dar du albumus – „Can‘t Go Back“ (2012) ir „Closer to the People“ (2016), kuriam įkvėpimo sėmėsi iš tokių muzikos grandų kaip kaip Anita O’Day, Philipas Glassas ir Thelonious Monkas. Viso dainininkė yra išleidusi 9 studijoje įrašytus albumus, 24 singlus ir pelniusi MTV muzikos apdovanojimų nominacijas už geriausią vaizdo klipą bei kinematografiją, o BRIT awards apdovanojimuose – nominacijas geriausios atlikėjos ir metų singlo kategorijose.

Koncertas vyks 2023 m. liepos 30 d. (sekmadienį) VDU Botanikos sode, Kaune.

Renginį organizuoja: „Prime concert“, UAB